DNR30US24
XP PowerXP Power
DNR30US24 Image
Afbeelding kan representatie zijn. Zie specificaties voor productdetails.
Productoverzicht
Onderdeel nummer: DNR30US24
Fabrikant / Merk: XP Power
Productomschrijving AC/DC CONVERTER 24V 30W
Datasheets: DNR30US24.pdf
RoHs-status Loodvrij / voldoet aan RoHS
Voorraad conditie 2777 pcs stock
Verschepen van Hong Kong
Zending manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2777 pcs
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Offerte aanvragen
  • Aantal:
Geef ons uw richtprijs als de hoeveelheden groter zijn dan de weergegeven prijzen.
  • Onderdeel nummer
  • Bedrijfsnaam
  • contactnaam
  • E-mail
  • Bericht
Specificaties van DNR30US24
Onderdeel nummer DNR30US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 30W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / voldoet aan RoHS
hoeveelheid beschikbaar 2777 pcs Data papier DNR30US24.pdf
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Size / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serie DNR Vermogen (Watt) 30W
Andere namen 1470-1099 Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type DIN Rail
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Minimale belasting vereist No
doeltreffendheid 86% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 1.25A goedkeuringen CE