INT028ATFT
DisplaytechDisplaytech
INT028ATFT Image
Afbeelding kan representatie zijn. Zie specificaties voor productdetails.
Productoverzicht
Onderdeel nummer: INT028ATFT
Fabrikant / Merk: Displaytech
Productomschrijving LCD DISP TFT 2.8" 240X320
Datasheets: 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
RoHs-status Loodvrij / voldoet aan RoHS
Voorraad conditie 2160 pcs stock
Verschepen van Hong Kong
Zending manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2160 pcs
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
Offerte aanvragen
  • Aantal:
Geef ons uw richtprijs als de hoeveelheden groter zijn dan de weergegeven prijzen.
  • Onderdeel nummer
  • Bedrijfsnaam
  • contactnaam
  • E-mail
  • Bericht
Specificaties van INT028ATFT
Onderdeel nummer INT028ATFT Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 2.8" 240X320 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / voldoet aan RoHS
hoeveelheid beschikbaar 2160 pcs Data papier 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
Viewing Area 43.20mm W x 57.60mm H Touch screen -
Serie - Andere namen 1756-1027
Interface Parallel Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 240 x 320
dot Pitch - Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 2.8" (71.12mm)
gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.8" (71.12mm) 240 x 320 backlight LED